Moderní energie
pro Vás

Technologie

Společnost YOUNG4ENERGY s.r.o. byla založena s cílem poskytovat klientům komplexní a kvalitní služby v energetice. Náš mladý tým doplněný o zkušené odborníky z energetiky Vám poradí, jak dosáhnout na prokazatelné úspory nákladů na energie, které potřebujete.

Principem naší nabídky je snaha zajistit pro Vás kompletní cestu od analýzy, přes návrh řešení až po projekci navrženého s garancí projektovaných parametrů. Připravíme Vám návrhy konkrétního řešení efektivních energetických úspor od A do Z.

Spolupracujeme s ověřenými partnery, kteří se etablují z portfolia renomovaných českých a mezinárodních firem. Garantujeme Vám profesionální jednání a kvalitu služeb za dodržení principů moderní energetiky, ekologické šetrnosti a inteligentního hospodaření s energiemi.

KOGENERAČNÍ JEDNOTKY

  • Projekce, instalace a servis kondenzačních mikrokogeneračních jednotek 10, 20 a 25 kWe s extrémně nízkými emisemi. Naše společnost je výhradním zástupcem italské společnosti TOTEM ENERGY s.r.l. na území CZ, SK a PL.
  • Návrh a projekce kogeneračních jednotek českého výrobce TEDOM a.s. Naše společnost je zástupcem TEDOM na území CZ a SK.

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE

  • Návrh a projekce obnovitelných zdrojů energie. Zejména se jedná o fotovoltaické elektrátny, případně malé vodní elektrátny nebo horizontální elektrárny.

DALŠÍ TECHNOLOGIE

  • Návrh a projekce bateriových systému, různých technologií: Li-Ion, vanad-redoxové, olověné, LiFePo4.