Moderní energie
pro Vás

Výběr z referencí

Design energetických úspor

06.03.2018

Legalizace výrobny elektřiny - kogenerační jednotky v Brano Group

Komplexní zajištění legalizace výrobny elektřiny pro společnost Brano Group, a.s.

17.08.2017

Rozšíření využití odpadního tepla v SIEMENS Frenštát

Projektová dokumentace pro vydání územního souhlasu a ohlášení stavby pro projekt Rozšíření využití odpadního tepla linky povrchových úprav číslo 200 pro chlazení výrobních prostorů v odštěpném závodě Elektromotory Siemens Frenštát

07.05.2016

Rozvoj a rekonstrukce SZT Městysu Kovářská

Cílem projektu byla projekce rekonstrukce stávajících teplovodních rozvodů, rekonstrukce předávacích stanic, instalace inteligentního systému měření a regulace s dálkovým dálkovým dohledem a výstavby nového teplovodního rozvodu.

26.04.2016

Výstavba zdroje na KVET z biomasy - OZE

Cílem projektu byla projekce zdroje na kombinovanou výrobu elektřiny a tepla BURKHARDT o výkonu 165 kWe a tepelném výkonu 270 kWt, doplněný o biomasový kotel na termické využití energie z dřevních pelet o výkonu 250 kWt.

05.01.2016

Instalace kogenerační jednotky ve společnosti SIEMENS Frenštát

Cílem projektu byl návrh úpravy stávající výměníkové stanice v lisovně pobočky závodu Siemens, odštěpný závod Elektromotory Frenštát, za účelem vybudování nouzového zdroje při výpadku elektrické energie tak, aby nedošlo k vytuhnuti roztaveného kovu v pecích.

11.04.2015

Přestavba uhelné kotelny na kotelnu plynovo-olejovou

Cílem projektu „Přestavba technologie uhelné kotelny na kotelnu plynovo olejovou“ byla přestavba stávajicího tepelného zdroje, výtopny využívající uhelných roštových kotlů na kotelnu plynovo-olejovou o celkovém tepelném výkonu 17 MWt

Moderní technologie

23.05.2018

Instalace druhé KGJ TOTEM v ADLER Czech

Dokončení instalace druhé kondenzační mikrokogenerační jednotky TOTEM 25 v logistickém centru společnosti ADLER Czech a.s.

20.03.2018

Instalace první KGJ TOTEM v ADLER Czech

Dokončení instalace první kondenzační mikrokogenerační jednotky TOTEM 25 v logistickém centru společnosti ADLER Czech a.s.

08.09.2017

ADLER Czech, a.s. - Ostrava - 2x TOTEM 25

Příprava projektové dokumentace pro společnost ADLER Czech, a.s. v Ostravě. Byly zde projektovány nízkoemisní kondenzační mikrokogenerační jednotky TOTEM 25

12. 04. 2017

EMONIX - TOTEM 20

Příprava projektové dokumentace pro společnost EMONIX Electric s.r.o. v Suchdole nad Odrou.

06. 02. 2017

Byt. družstvo na ul. Májová – 2x TOTEM 25

Příprava projektové dokumentace pro bytové družstvo na ulici Májová v Děčíně.

28. 08. 2016

Plovárna Luhačovice - 2x TOTEM 20

Příprava projektové dokumentace pro společnost Plovárna Luhačovice.

 

Dotační poradenství

30.04.2018

Instalace FVE a AKU v Zemědělské společnosti v Bruzovicích - 60 kWp + 81 kWh

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Instalace fotovoltaické elektrárny s bateriovým systémem s nezbytnými úpravami elektrorozvodů v Zemědělské společnosti v Bruzovicích – objekt FARMA".

26.04.2018

Vytvoření malé LDS s prvky SMART GRID v Budišově n. B.

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Vytvoření malé lokální distribuční sítě pro distribuci tepla a elektřiny s prvky SMART GRID – inteligentním řídicím systémem a řízením spotřeby pro tři objekty v majetku Města Budišov nad Budišovkou".

26.02.2018

Výstavba zdroje na KVET z biomasy (OZE) s AKU ve Frenštátě p. R.

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Výstavba zdroje na KVET z biomasy (OZE) s akumulací energie pro dodávku tepla a elektřiny odběrateli společnosti YOUNG4TRADING ve Frenštátě pod Radhoštěm".

16.10.2017

Instalace FVE obchodním centru OAZA v Kladně - 200 kWp

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Instalace fotovoltaické elektrárny s nezbytnými úpravami elektrorozvodů v OC OAZA Kladno".

16.10.2017

Instalace FVE a AKU v NISSAN Ostrava - 15,4 kWp

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Instalace fotovoltaické elektrárny s akumulací elektřiny s nezbytnými úpravami elektrorozvodů v areálu InterAuto Doležal a.s. Ostrava Hornopolní".

16.10.2017

Instalace FVE a AKU + modernizace rozvodů elektřiny v ZOD Tísek - 50 kWp + 28 kWh

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Instalace fotovoltaické elektrárny s bateriovým systémem a nezbytnými úpravami elektrorozvodů v ZOD Tísek".

16.10.2017

Instalace FVE a AKU v Centru elektromobility v Metylovicích - 15,4 kWp

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Instalace fotovoltaické elektrárny s akumulací elektřiny s nezbytnými úpravami elektrorozvodů pro Centrum elektromobility Metylovice".

11. 06. 2017

Mobilní kondenzační mini teplárna na bázi KVET a OZE s akumulací

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Výzkum a vývoj mobilní kondenzační mini teplárny na bázi zdrojů KVET a OZE s vestavěnou akumulací tepla a elektřiny doplněnou o inteligentní řídicí systém".

31.05.2017

Výstavba zdroje na KVET z biomasy (OZE) a FVE + AKU v Mikolajicích

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Výstavba zdroje na KVET z biomasy (OZE) s akumulací energie a instalací FVE doplněná o inteligentní řídicí systém pro Služby Mikolajice s.r.o.".

01. 05. 2017

Výzkum a vývoj SW pro řízení procesů

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Výzkum a vývoj software pro optimalizaci a účinné řízení energetických a technologických procesů s možností dohledu prostřednictvím internetu (CLOUD) využívající data z různých řídicích systémů (PLC)".

02. 06. 2016

Výstavba zdroje na KVET z biomasy - OZE

Cílem dotačního projektu „Výstavba zdroje na kombinovanou výrobu elektřiny a tepla z biomasy v kotelně Městysu Kovářská“ byla příprava veškerých podkladů pro podání předběžné Žádosti o dotaci a následně plné Žádosti o dotaci tak, aby mohl klient využít financování z programu podpory.

23. 05. 2016

Rozvoj a rekonstrukce SZT Městysu Kovářská

Cílem dotačního projektu „Rozvoj a rekonstrukce SZT Městysu Kovářská“ byla příprava veškerých podkladů pro podání předběžné Žádosti o dotaci a následně plné Žádosti o dotaci tak, aby mohl klient využít financování z programu podpory.